Çelik Baca Nedir?

Çelik Baca Nedir?

Fabrikada üretim yapıldığı sürece dikkat etmeniz gerekenler, kurallar içerisinde hareket etmek ve hem çalışanlarınızın sıhhatini hem de çevre temizliğini önemsemenizdir. Üretim veriminizi arttırırken uzun zamanlı çalışmalarınızı yürütebilmek maksatıyla havalandırma sistemleriyle ilgili çalışmalarda yapmalısınız. Şirketimiz, sizin için alanlarınıza uygun havalandırma gereksinimlerinizi giderecek planlar yapabilmektedir.

Bu yöntemler içerisinde çelik baca sistemleri önemli yer kaplamaktadır. Bilhassa yoğun kimyasalların kullanıldığı bir üretim ağına sahipseniz, bu tür ürünler içeren havalandırma sistemi kullanmanız kaçınılmazdır.

Şirketimizden hizmet almaya karar verdiğinizde ilk olarak sizlere ücretsiz keşif imkanı sağlamaktayız. Fabrikalarınıza, atölyelerinize ya da iş yerlerinize gelerek gereken havalandırma sistemi gereksinimlerinizi sayarız. Aynı zamanda plan ve projelerimiz hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz.

Çelik Baca Nedir?

Çelik baca, gaz veya sıvı yakıt tankları özelinde tercih edilen oldukça sağlam ve uzun süreli ürünlerdendir. Sızdırma vakalarını tamamen ortadan kaldıran çelik baca, olası patlama ve tehditleri ortadan kaldırdığı için oldukça önemlidir. Birden çok türde imalatı yapılabilmektedir. Bilhassa vidalı çelik baca ve kaynaklı baca örneklerini sanayi içerisinde sizlere sunmaktayız. Öte yandan montaj esnasında duruma ve alanın ihtiyaçlarına bağlı olarak kelepçeli ya da kilit sistemli bir çalışma yürütmekteyiz. Yüksek yalıtımın sağlanması bir baca için oldukça önemlidir.

Çelik Baca hususunda da bu noktayı atlamadan oldukça özenli bir üretim yapmaktayız. Kullanılan yalıtım materyallerinin sıcağa karşı dirençli olması ve yanmaz hammaddelerden oluşması çelik baca için oldukça önemlidir. Tüm üretimlerimiz ve yapılarımız bu hükümlere uygun bir biçimde sizler adına yapılabilmektedir.

Şirketimizden hemen hemen tüm havalandırma sistemleri hizmetlerini bir telefonla alabilmektesiniz. Sadece çelik bacaya ihtiyacınız varsa firmamız sizin için çelik baca özel üretim ve montaj hizmeti vermektedir. Saha ekibimiz senelerdir bu sektörde belirli bir tecrübe elde etmiş ve mesleğinde uzman kişilerden oluşmaktadır.

Cevap bırakın