Beşiktaş havalandırma sistemlerinde insanların kullandığı alanlara özellikle havalandırma sistemlerini sağlamaktadır. Spor salonları, toplantı salonları, sinemalar, konser alanlarının temiz havaya özellikle ihtiyacı vardır. Bu nedenle bu tür alanlar da mutlaka filtre edilip kirli hava yerine temiz hava geçişlerinin sağlanması şarttır.

Beşiktaş havalandırma sistemleri kurulurken ameliyathanelere havalandırma sistemi yapılmaz. Ameliyathane gibi bölgelerin havalandırması kendine özel olmak zorundadır. Çünkü hijyen ve ekipmanlar bazen ara ara yıkanabilir olma özelliğine sahip olmalıdır. Bu nedenle ameliyathaneler de hava kanallarında ki havanın kesinlikle sızdırmaz olması şarttır. Bu nedenle bu alanların havalandırması çok uzmanlık istemektedir.

Beşiktaş Havalandırma Sistemleri
Beşiktaş havalandırma ile kapalı işyerlerinin havalandırılması İstanbul ilinde gerçekleştirilmektedir. Kapalı işyerlerinde en az gün içinde bir saatten aşağı olmamak kaydı ile baştan sona bir havalandırma sağlanmalıdır. Beşiktaş havalandırma sistemleri aktif edilirken ise işçilerin çalışma saatlerine özellikle dikkat etmek çok önemli hususlardan biri olmaktadır.

İş aşamalarında gerçekleşen havalandırmaların işçiyi etkileyebileceği ihtimallerine karşın sistemler kurulmalıdır. Örneğin hava akımı sırasında ki sıcak hava çok yükselip çok aşağılara düşmemelidir. Kapalı ortamlarda bulunan tozun, buharın, dumanın ya da kokunun olduğu varsayılarak hazırlanan havalandırma sistemlerine uygun tedbirler hazırlanmak zorundadır. Bu nedenle zehirli ya da tahriş edici dumanların olduğu iş yerlerine havalandırma kurulurken özellikle dikkatli olmak şarttır. İşyerlerinde çalışan cihaz ve mekanların da havalanması şarttır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Hemen Ara: 0535 024 98 54
× Bize Yazın