Mutfak Havalandırma

Mutfak Havalandırma

Kafe, bar, restoran, piknik, yemek fabrikası, otel, misafirhane ve kantin gibi işletmelerde bulunan endüstriyel mutfaklara uygulanacak doğru ve kullanışlı bir havalandırma sistemi şarttır.

Bu tarz mutfaklarda aşırı derecede yemek kokuları, ocaklardan çıkan gaz kokuları, ızgara dumanı mevcuttur. Bu duman ve koku dış ortama baca ve aspiratör sistemi ile tahliye edilmediği takdirde işletmenin çalışmasına engel olacaktır. MD Havalandırma Sistemlerinin kuracağı mutfak havalandırma sistemi sayesinde hem müşterileriniz, hem çalışanlarınız hem de siz rahat bir nefes alacaksınız.

Endüstriyel mutfaklarda bacasız kokuyu ve dumanı önleyecek sistemlerin kurulumunda da MD Havalandırma Sistemlerinden yardım alabilirsiniz. Bu sistemler elektro statik filtre, aktif karbon filtre ve sulu sistem filtre yardımı ile yapılabilmektedir. Diğer baca ve aspiratör sistemlerinin aksine maliyeti daha yüksek fakat bacasız mutfaklar için son çare olarak bacasız filtre sistemini MD Havalandırma sistemleri kalitesi ile sizlere sunmaktayız.

Havalandırma Sistemleri için lütfen firmamızı arayın.

Hemen Ara: 0535 024 98 54
× Bize Yazın