KAYIŞDAĞI HAVALANDIRMA

Uzun yıllar İstanbul Havalandırma sektöründe bulunan firmamız; fabrika, imalathane, hastane, alışveriş merkezleri, otopark, bina, ofis, sığınak, spor tesisleri, çiftlik, boyahane, otel vb. tüm mekanların havalandırma hizmetini sunmaktadır.  Sektörün aranılan firması olan Endüstriyel Havalandırma Sistemleri daima gelişen teknolojiyi yakından takip ederek  sektörüne en kaliteli ürünleri sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Kayışdağı havalandırma sistemlerinde kaliteli hizmet veren müşterilerinin güvenini kazanan firmamız, sektöre büyük katkılar sağlamaya devam etmektedir. Kayışdağı havalandırma ekibinde çalışan uzmanlarımız müşteriler ile yakından ilgilenerek, havalandırma ürünleri arasından tercihlerini yapan kişilere yardımcı olmaktadır. İşinde uzman olan ve gerekli tüm bilgileri sunabilen çalışanlarımız, hizmetlerini en iyi şekilde sunmak için sizleri de firmamıza davet etmektedir. Hiçbir ürün alma zorunluluğunuz bulunmadan cihazlar hakkında bilgi alabilir ve bilinçli bir birey haline dönüşebilirsiniz. Büyük işletmelerde özellikle alışveriş merkezlerinde bir süre sonra ortamda bulunan hava yetersiz kalacaktır. Bu sebepten dolayı büyük işletmelerin havalandırma ürünleri kullanması şarttır. Ortamın havasını tazelemek adına veyahut ısınmak amacıyla havalandırma ürünlerini kullanabilirsiniz. Kimi zaman havalandırma cihazları açık alana da kurulabilir. Fakat açık alanda kurulan havalandırma cihazlarının dış etkenlerden korunması gerekmektedir. Özellikle yağmur ve kar gibi hava olaylarından çok çabuk etkilenen bu ürünlerin korunmaya ihtiyacı vardır.

Kayışdağı havalandırma firmamız hedeflerini yükseltmeye ve ürünlerini çevreye yaymaya hızla devam etmektedir. Almış olduğunuz ürünle ilgili bir problem yaşadığınız an yapmanız gereken ilk adım anında firmamıza ulaşmak olacaktır. Yaşamış olduğunuz problemi uzmanlarımıza detaylı bir şekilde anlattığınız takdirde firmamız gereken hizmeti sizlere sunmaktan kaçınmayacaktır. Aynı zamanda havalandırma cihazlarının belli bir içinde bakım yapılması gerekmektedir. Bu bakım tarihlerini ihmal etmemeniz de fayda vardır. Firmamıza bir telefon açarak cihaza bakım yapılması talebini bildireceksiniz. Bakım yapıldığı takdirde ürünün çalışma performansın da düşüş gözlenmeyecek ve verimli bir şekilde çalıştığını kısa bir süre içinde fark edeceksiniz.

 

Hemen Ara: 0535 024 98 54
× Bize Yazın