DUDULLU HAVALANDIRMA

Uzun yıllar İstanbul Havalandırma sektöründe bulunan firmamız; fabrika, imalathane, hastane, alışveriş merkezleri, otopark, bina, ofis, sığınak, spor tesisleri, çiftlik, boyahane, otel vb. tüm mekanların havalandırma hizmetini sunmaktadır. Sektörün aranılan firması olan Dudullu Havalandırma Sistemleri daima gelişen teknolojiyi yakından takip ederek  sektörüne en kaliteli ürünleri sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Dudullu havalandırma sistemlerinde kaliteli hizmet veren müşterilerinin güvenini kazanan firmamız, sektöre büyük katkılar sağlamaya devam etmektedir. Dudullu havalandırma olarak sıkça karşılaştığımız bu durumda, hem binalarda uygun kanalların açılması hem de bu kanallar açılırken verilen tahribatlar ile ciddi bir şekilde zaman kaybı yaşanmaktadır.

Bu durumlara son vermek adına, İstanbul’un birçok noktasında ihalelere katılmakta ve Dudullu havalandırma olarak binaların ileriki dönemlerde karşılaşabilecekleri sorunları gidermek için, inşaatların proje süreçlerine destek vermekteyiz. Bu desteklerimiz sayesinde, binaların kolon yapılarının gizlendiği noktalarda kanalların geçebileceği sistemler oluşturmakta ve tek bir kanaldan da daire sayısı ne olursa olsun, havanın akımını gerçekleştirmekteyiz.

Dudullu havalandırma ürünlerini de bu alanlarda kullanılacak şekilde özel bir şekilde seçmektedir. Bundan dolayı, mevcut ürünlerimiz eğer sizin kullanım sağlamak istediğiniz alan için tam performans sağlamayacaksa birkaç ürün kurmak yerine daha güçlü özelliklerde olan yeni ürünleri sipariş vereceğimizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Yıllardır devam eden hizmetlerimiz ve Dudullu’de bulunan binlerce noktada emeğimizin olması, işlerimizi temiz bir şekilde yapmamız ve müşterilerimiz ile de ticari çıkarlarımızı gözetmeden iletişim kurmamızdan kaynaklanmaktadır. Bu hizmetlerden hiçbir azaltılma yapılmadan tamamen anlayış çerçevesinde sizlerin de faydalanacağından emin olabilirsiniz.

Hemen Ara: 0535 024 98 54
× Bize Yazın